Super User

Super User

Instalace podzemní nádrže na dešťovou vodu představuje nemalou finanční investici. Snížit tento vklad výběrem méně kvalitní nádrže či nedodržením montážního postupu však není dobré řešení – naopak tím majitelé riskují nenávratné poškození nádrže a znehodnocení celé realizace. Na co si dát při ukládání nádrže pozor?

středa, 10 leden 2024 11:04

Naše produkty

Snažíme se neustále zlepšovat a posouvat obor hospodaření s dešťovou vodou kupředu. Na základě našich zkušeností z realizací na klíč jsme jako první v České Republice vyvinuli speciální plochou nádrž, která je určená do extremních podmínek s výskytem vysoké hladiny podzemní vody či jílovitého podloží.

Ploché podzemní nádrže Iris

Unikátní ploché nádrže Iris od společnosti Aquanix jsou vhodné do extrémních podmínek s výskytem vysoké hladiny podzemní vody či jílovitého podloží. Nádrže je možné instalovat do pojezdových ploch bez nutnosti stavebních úprav (nikoli v kombinaci s vysokou hladinou podzemní vody). Díky jejich speciální konstrukci a nízké výšce mají skvělé statické vlastnosti a dovolují krytí až 1 m.

Součástí dodávky je teleskopický plastový uzamykatelný poklop s nosností 600 kg. Ke každé nádrži je dodáno těsnění pro nátok a odtok. Možnost připojení v dimenzích DN 110 až DN 160 – otvory vrtáme před expedicí po domluvě se zákazníkem. Ve standardu je nádrž vybavena vstupním komínkem vysokým 333 mm. V příslušenství je možno dokoupit prodlužovací nástavec s výškou 500 mm.

Ultrazvukový hladinoměr WiMS US 10

WiMS US10 je inovativní ultrazvukový bezdrátový wi-fi senzor, který nabízí přesné a spolehlivé měření hladiny vody v nádržích, cisternách a studnách. Díky své technologii umožňuje rychlé a přesné získávání dat o úrovni vody online, což je klíčové pro správu a monitorování zásob vody.

Senzor snadno a bezdrátově komunikuje s centrálním systémem, který umožňuje sledování naměřených hodnot a zobrazuje grafické zobrazení pro snadné porovnávání a analýzu dat. S vodotěsným provedením je WiMS US10 ideálním řešením pro různé obory, jako je zemědělství, průmysl, domácnosti a veřejné objekty.

středa, 10 leden 2024 09:07

Luděk Bárta

LB
Luděk Bárta
13. 12. 2022

Aquanix, pan Samek a jeho lidé mi prováděli zachycení dešťové vody na RD v Hlincové Hoře, vč. napojení na závlahy v zahradě a sledování výšky hladiny a řízení přečerpávání. Realizace proběhla v době, kdy všichni měli spoustu práce, nebyl materiál, přesto domluva fungovala perfektně, na pana Samka bylo spolehnutí, bral telefony, odpovídal na moje všetečné maily.

Zdroj: Firmy.cz
středa, 10 leden 2024 09:04

Tomáš Dvořák

TD
Tomáš Dvořák
31. 10. 2023

Firmu Aquanix s.r.o. mohu doporučit. Ochota, vstřícnost, poradenství a samozřejmě kvalitní produkty - v mém případě vsakovací systém. Dodáno kompletně v krátkém čase za velmi příznivé ceny!

středa, 10 leden 2024 08:57

Ivana Zavadilová

IZ
Ivana Zavadilová
10. 10. 2023

Děkuji celému týmu za realizaci projektu „Dešťovka na klíč“. Již samotná konzultace a s tím spojený výběr nadzemní nádrže a dalších komponentů mě ujistily, že jsem v dobrých rukou.

čtvrtek, 11 květen 2023 15:11

Radovan Vodička

RV
Radovan Vodička
27. 4. 2023

Skvěle odvedené dílo i poradenství k němu. Velice příjemné jednání se všemi pracovníky firmy. Srdečně doporučuji spolupráci.

Zdroj: Firmy.cz
čtvrtek, 11 květen 2023 15:08

Jiří Mikolášek

JM
Jiří Mikolášek
28. 4. 2023

Rád bych se podělil o zkušenosti se společností Aquanix s.r.o. Společnost jsem oslovil s poptávkou na nádrž na dešťovku. Jelikož nemáme jednoduchý přístup na místo realizace, nebylo to jednoduché realizovat, ale pan Samek nám se vším vyšel vstříc a ve spoustě věcech poradil. Společnost mohu vřele doporučit.

Zdroj: Firmy.cz
čtvrtek, 11 květen 2023 14:52

Hana Vrbová

HV
Hana Vrbová
22. 3. 2023

Firma nám dodala a namontovala dvě nádrže na dešťovou vodu. Všechno proběhlo v nejlepším pořádku: tak pečlivý, ochotný a ještě k tomu přívětivý tým hned tak nepotkáte. Moc děkujeme!

středa, 19 leden 2022 17:52

Adam Kittl

AK
Adam Kittl
12. 1. 2022

S pracemi od firmy Aquanix jsme byli velmi spokojeni (nádrž na dešťovou vodu). Práci provedli kvalitně a rychle. Dobrá komunikace a příjemné jednání.

středa, 19 leden 2022 17:46

Zdeněk Blažek

ZB
Zdeněk Blažek
18. 1. 2022

S přístupem a realizací dešťové nádrže jsem byl velmi spokojen. Oceňuji zejména příjemnou a jasnou komunikaci pana Samka, dostupnost a trpělivost při vysvětlování realizace. Realizace proběhla bez problémů, velmi dobře si poradili i se specifickou situací (vyšší hladina podzemní vody), s nadhledem a bez stresu.

Strana 1 z 3