Super User

Super User

čtvrtek, 11 květen 2023 15:11

Radovan Vodička

RV
Radovan Vodička
27. 4. 2023

Skvěle odvedené dílo i poradenství k němu. Velice příjemné jednání se všemi pracovníky firmy. Srdečně doporučuji spolupráci.

Zdroj: Firmy.cz
čtvrtek, 11 květen 2023 15:08

Jiří Mikolášek

JM
Jiří Mikolášek
28. 4. 2023

Rád bych se podělil o zkušenosti se společností Aquanix s.r.o. Společnost jsem oslovil s poptávkou na nádrž na dešťovku. Jelikož nemáme jednoduchý přístup na místo realizace, nebylo to jednoduché realizovat, ale pan Samek nám se vším vyšel vstříc a ve spoustě věcech poradil. Společnost mohu vřele doporučit.

Zdroj: Firmy.cz
čtvrtek, 11 květen 2023 14:52

Hana Vrbová

HV
Hana Vrbová
22. 3. 2023

Firma nám dodala a namontovala dvě nádrže na dešťovou vodu. Všechno proběhlo v nejlepším pořádku: tak pečlivý, ochotný a ještě k tomu přívětivý tým hned tak nepotkáte. Moc děkujeme!

středa, 19 leden 2022 17:52

Adam Kittl

AK
Adam Kittl
12. 1. 2022

S pracemi od firmy Aquanix jsme byli velmi spokojeni (nádrž na dešťovou vodu). Práci provedli kvalitně a rychle. Dobrá komunikace a příjemné jednání.

středa, 19 leden 2022 17:46

Zdeněk Blažek

ZB
Zdeněk Blažek
18. 1. 2022

S přístupem a realizací dešťové nádrže jsem byl velmi spokojen. Oceňuji zejména příjemnou a jasnou komunikaci pana Samka, dostupnost a trpělivost při vysvětlování realizace. Realizace proběhla bez problémů, velmi dobře si poradili i se specifickou situací (vyšší hladina podzemní vody), s nadhledem a bez stresu.

středa, 19 leden 2022 16:35

SVJ Měšice - Ján Daniž

JD
Ján Daniž - SVJ Měšice
14. 1. 2022

Aquanix přistupuje ke své práci a k realizaci velice profesionálně. Jsou velice šetrní i k okolí realizace, snaží se co nejméně narušit okolí realizace. Pokud se vyskytne potřeba na nějakou dodatečnou změnu, jsou velmi flexibilní a kreativní. Vřele doporučuji.

Zdroj: Email
pátek, 10 září 2021 16:48

Kariéra

Naše pracovníky spojuje nadšení pro udržitelný způsob života, odpovědnost k sobě samým i druhým a vysoká profesionalita. Přesně takové kolegy právě teď hledáme!

Rádi bychom naše řady rozšířili o:

Obchodně technického manažera

Zákazník nám pošle poptávku a na nás je zjistit veškeré detailní informace. V praxi to znamená nejen telefonický, ale většinou i osobní kontakt. Když je po úvodním telefonátu a případné orientační nabídce pozitivní odezva od klienta a jeho zájem o naše služby trvá, je potřeba jet prozkoumat místo instalace a následně udělat co nejpřesnější realizační cenovou nabídku. Následně je třeba zjistit zpětnou vazbu od klienta a ideálně získat objednávku. Tím je Vaše práce hotova a předáte klienta realizačnímu týmu.

Na tuto pozici tedy hledáme někoho, kdo má rád přímé jednání s lidmi, disponuje alespoň základními vědomostmi z prostředí stavby, zahrad apod., rád se učí novým věcem, k práci přistupuje zodpovědně a disponuje řidičským průkazem skupiny B.

Odměnou bude nejen adekvátní platové ohodnocení (fixní mzda + provize z hodnoty uzavřené objednávky případně prodeje materiálu) a příjemný kolektiv, ale i individuální přístup, řádná doba dovolené na zotavenou a pochopení pro jakékoli nenadálé životní situace.

Pokud vás pracovní pozice oslovila, neváhejte nám zaslat životopis na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.! Budeme se těšit.

Realizační skupinu, případně i jednotlivce

Realizací máme hodně a nestíháme. Hledáme kolegy do našeho realizačního týmu. Ideální představu pro nás splňuje parta alespoň 3 lidí, která disponuje vlastním autem a nejsou jí cizí základní instalatérské práce ohledně spojování KG trubek, zahradního vedení polyetylenu, nebojí se vzít do ruky i lopatu a krumpáč. Děláme sice výkopy bagrem, ale ne vždy a všude se dostaneme. Velkou výhodou je zkušenost s elektromontážemi a instalatéřinou.

Tím nejdůležitějším je však pro nás ochota pracovat a učit se novým věcem. Za zodpovědnost a spolehlivost rádi předáme naše know-how a vše kolem realizací akumulačních nádrží na dešťovou vodu Vás naučíme. Současně se můžete těšit na rozmanitou práci po celé České republice, přátelský přístup a dobré finanční ohodnocení za kvalitně odvedenou práci.

Je vás o jednoho víc nebo míň? Jste sám? Nevadí! Pošlete nám o sobě informace na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a společně zkusíme vymyslet možnosti spolupráce.

Tým společnosti Aquanix v čele s technickými specialisty se letos vůbec poprvé představí na veletrhu For Arch v hale 2 na stánku 2B02 a bude připraven návštěvníkům poskytnout kompletní informace ohledně hospodaření s dešťovou vodou. A nepřijede sám, doprovázet ho budou hned dvě modré krásky!

pondělí, 01 únor 2021 13:45

Dotační program velká Dešťovka

Velká Dešťovka je operační program, který nabízí pomoc obcím, městům, církvím a spolkům v podobě získání dotace od Ministerstva životního prostředí.

Na co lze získat dotaci?

Dotaci lze získat např. na zakoupení nádrží k veřejným objektům, přičemž dešťovou vodu následně lze využívat k zalévání a zavlažování veřejné zeleně, zahrad, pro splachování WC ve školách nebo v jiných obecních a veřejných budovách, případně vodu lze využít jako užitkovou. Obec tedy nebude veškerou dešťovou vodu odvádět do kanalizace ale bude s ní hospodařit a přebytečnou vodu nechávat vsakovat do půdy, čímž obec bude dotovat zásoby podzemní vody. Dotace se totiž dále vztahuje i na jakékoli vsakovací objekty v podobě vsakovacích bloků, tunelů, jímek atp., výstavbu zelených střech, výměnu nepropustných povrchů za povrchy propustné a to např. u parkovišť nebo jiných veřejných ploch, výstavbu suchých a polosuchých poldrů, bezpečnostních přelivů hrází a jiná protipovodňová opatření.

Výše dotace

U projektů, které jsou ohodnocené nad 200 000 Kč je možné získat až 85 % dotaci z celkových způsobilých výdajů.

Pokud se jedná o projekty zaměřené na zvýšení retenční kapacity potoků, řek, všeobecné zlepšení přirozených rozlivů, vybudování povodňového parku atd., je možné získat dotaci až ve výši 95 %.

Typy dotace

Akumulace dešťové vody na zálivku nebo zálivku a WC – Tento typ dotace mohou získat veřejné subjekty, obce, města, spolky, církve atd., kteří se rozhodnou akumulovat dešťovou vodu v nádržích a chtějí ji využívat na zalévání zahrady, veřejné zeleně, ale i pokud chtějí využívat dešťovou vodu jako užitkovou. Dotace ve výši 85 % je vyplacena za způsobilé náklady, které zahrnují podzemní nádrž na dešťovou vodu, čerpadla, zavlažovací systémy, rekonstrukci dešťových svodů, práci, projektovou dokumentaci, technický dozor, ale i přípravu žádosti o dotaci.

Přeměna nepropustných povrchů za propustné – Tento typ dotace mohou získat veřejné subjekty, obce, města, spolky, církve atd., kteří se rozhodnou přeměnit nepropustné plochy na plochy propustné. Velkým příkladem mohou být parkovitě, cesty, ulice, shromaždiště atd. Dotace ve výši 85 % je vyplacena za způsobilé náklady, které zahrnují náklady na materiál např. v podobě vsakovacích bloků nebo tunelů, projektovou dokumentaci, technický dozor a samotnou přípravu žádosti o dotaci.

Vsakovací systémy s retenčním prostorem – Tento typ dotace mohou získat veřejné subjekty, obce, města, spolky, církve atd., kteří se rozhodnou dešťovou vodu vsakovat. Dotace ve výši 85 % je vyplacena za způsobilé náklady, které zahrnují náklady podzemní nádrž na dešťovou vodu, stavební a montážní práce, rozvody potrubí, čerpadla, zavlažovací systémy a rekonstrukci dešťových svodů, projektovou dokumentaci, technický dozor a přípravu žádosti.

Ostatní přijatelné projekty – Tento typ dotace mohou získat veřejné subjekty, obce, města, spolky, církve atd., kteří se rozhodnou využívat dešťovou vodu i na jiné technické projekty, kde se dešťová voda bude vhodně využívat. Příkladem mohou být zasakovací průlehy, retenční a akumulační nádrže a jinak podobné projekty. Dotace ve výši 85 % zahrnuje materiál, projektovou dokumentaci, technický dozor a samotnou přípravu žádosti.

středa, 27 leden 2021 14:27

Kontakt

Kontaktní údaje

  • Aquanix s.r.o.
  • Vídeňská 340
  • 252 50 Vestec
  • IČ: 05385831
  • DIČ: CZ05385831
  • Číslo účtu: 2501070137/2010
  • ID datové schránky: j8w29r2

Společnost je vedená u Městského soudu v Praze složka C 262872.

Otevírací doba

  • Po - Pá: 8:00 - 16:30
  • Případnou schůzku je potřeba domluvit předem.

Kontaktujte nás

Máte zájem o realizaci? Potřebujete poradit? Neváhejte se na nás obrátit! Jsme Vám kdykoli k dispozici na telefonním čísle 721 466 101 nebo na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Případně můžete vyplnit tento formulář a my se Vám ozveme.

Vyplňte prosím Vaše jméno

Zadejte prosím Váš telefon

Zadejte prosím platnou emailovou adresu

Napište nám prosím, o co máte zájem nebo s čím potřebujete pomoc či poradit

Chráněno službou reCAPTCHA - Ochrana soukromí | Smluvní podmínky

Náš tým

Jaroslav Veselý
Jaroslav Veselý
Jednatel společnosti
+420 721 466 101
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Eva Komersová
Eva Komersová
Objednávky a péče o zákazníky
+420 771 188 855
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ondřej Samek
Ondřej Samek
Vsakování a realizace staveb
+420 728 045 396
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
František Krpata
František Krpata
Realizace staveb
+420 608 817 971
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Alena Veselá
Alena Veselá
Marketing a PR
+420 724 685 375
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Volné pozice
Hledáme posily
Kontaktujte nás
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
více informací

Fotografie kanceláře

Mapa

Strana 1 z 2