Naše produkty

Snažíme se neustále zlepšovat a posouvat obor hospodaření s dešťovou vodou kupředu. Na základě našich zkušeností z realizací na klíč jsme jako první v České Republice vyvinuli speciální plochou nádrž, která je určená do extremních podmínek s výskytem vysoké hladiny podzemní vody či jílovitého podloží.

Ploché podzemní nádrže Iris

Unikátní ploché nádrže Iris od společnosti Aquanix jsou vhodné do extrémních podmínek s výskytem vysoké hladiny podzemní vody či jílovitého podloží. Nádrže je možné instalovat do pojezdových ploch bez nutnosti stavebních úprav (nikoli v kombinaci s vysokou hladinou podzemní vody). Díky jejich speciální konstrukci a nízké výšce mají skvělé statické vlastnosti a dovolují krytí až 1 m.

Součástí dodávky je teleskopický plastový uzamykatelný poklop s nosností 600 kg. Ke každé nádrži je dodáno těsnění pro nátok a odtok. Možnost připojení v dimenzích DN 110 až DN 160 – otvory vrtáme před expedicí po domluvě se zákazníkem. Ve standardu je nádrž vybavena vstupním komínkem vysokým 333 mm. V příslušenství je možno dokoupit prodlužovací nástavec s výškou 500 mm.

Ultrazvukový hladinoměr WiMS US 10

WiMS US10 je inovativní ultrazvukový bezdrátový wi-fi senzor, který nabízí přesné a spolehlivé měření hladiny vody v nádržích, cisternách a studnách. Díky své technologii umožňuje rychlé a přesné získávání dat o úrovni vody online, což je klíčové pro správu a monitorování zásob vody.

Senzor snadno a bezdrátově komunikuje s centrálním systémem, který umožňuje sledování naměřených hodnot a zobrazuje grafické zobrazení pro snadné porovnávání a analýzu dat. S vodotěsným provedením je WiMS US10 ideálním řešením pro různé obory, jako je zemědělství, průmysl, domácnosti a veřejné objekty.