O společnosti

Společnost Aquanix s.r.o. vznikla v roce 2016 jako mladá perspektivní firma, která se postupem času rozrostla. Nyní naše firma disponuje zaměstnanci, kteří mají vysokoškolské vzdělání v oboru vodohospodářství a praxi v oboru přes 10 let, projektanty vodních a pozemních staveb s oprávněním vykonávat technický dozor investora, odborníky na čerpací techniku a závlahové systémy, stavbyvedoucí se zkušenostmi z mnoha realizací, a odborníky pro získávání dotace.

Našim cílem je být v souladu s přírodou a chránit životní prostředí, dodávat kvalitní a ověřené výrobky, zrealizovat projekt, který bude vyhovovat Vašim požadavkům, udělit odbornou konzultaci pro řešení s nakládáním dešťové vody, a především přinášet povědomí o možnostech využívání dešťové vody.

Zabýváme se především návrhy a realizacemi systému pro využívání dešťové vody, vsakováním a retencí dešťové vody. Navrhujeme takové řešení, které je ekonomické a plně funkční, přičemž je v souladu s Vašimi potřebami, legislativou a přírodou.

V roce 2018 jsme pro Vás zřídili specializovaný e-shop, kde naleznete velkou škálu výrobků předních evropských výrobců pro využívání, ale i likvidaci dešťové vody. Za veškerými výrobky si stojíme a věříme v jejich funkčnost a kvalitu. Značky, které můžete nalézt na našem e-shopu jsou např. Graf, Plastsvar, Dab Pumps, Gardena, Bradas a mnoho dalších.