Blog

Jak probíhá realizace uložení podzemní nádrže na dešťovou vodu?

V tomto článku vám poukážeme, jak taková realizace podzemní nádrže na dešťovou vodu vypadá a co všechno obnáší. Záleží už jen na vás, zda využijete realizaci na klíč, anebo se pokusíte o uložení nádrže sami.

Nejčastější chyby při instalaci podzemní nádrže na dešťovou vodu

Nejčastější chyby při instalaci podzemní nádrže na dešťovou vodu

Rozhodli jsme se, že Vám tímto článkem nastíníme problematiku uložení podzemní nádrže na dešťovou vodu. Vybereme pro vás ty nejčastější chyby, které se opakovaně provádějí a vedou k nutnosti výměny nádrže, případně jiným dodatečným úpravám na již hotové zahradě.

Dotace k podzemní nádrži na dešťovou vodu? Do šesti týdnů může být vaše!

Koupě podzemní nádrže na dešťovou vodu může být pro někoho malá investice, pro někoho o dost větší, ale proč nevyužít dotace, když je tak lehké ji získat? Zajímá Vás, jak takovou dotaci získat a co vše bude zapotřebí? V tomto článku Vás necháme nahlédnout do zákulisí k získání dotace Dešťovka. Pokud se vám ale do toho všeho papírování nebude chtít, my jsme tu pro Vás a veškeré náležitosti vyřešíme za vás!

Malý stánek s velkým přínosem aneb Aquanix poprvé na veletrhu For Arch

Tým společnosti Aquanix v čele s technickými specialisty se letos vůbec poprvé představí na veletrhu For Arch v hale 2 na stánku 2B02 a bude připraven návštěvníkům poskytnout kompletní informace ohledně hospodaření s dešťovou vodou. A nepřijede sám, doprovázet ho budou hned dvě modré krásky!

Šetřit na podzemní nádrži na dešťovou vodu se nevyplatí

Instalace podzemní nádrže na dešťovou vodu představuje nemalou finanční investici. Snížit tento vklad výběrem méně kvalitní nádrže či nedodržením montážního postupu však není dobré řešení – naopak tím majitelé riskují nenávratné poškození nádrže a znehodnocení celé realizace. Na co si dát při ukládání nádrže pozor?