Kariéra

Naše pracovníky spojuje nadšení pro udržitelný způsob života, odpovědnost k sobě samým i druhým a vysoká profesionalita. Přesně takové kolegy právě teď hledáme!

Rádi bychom naše řady rozšířili o:

Obchodně technického manažera

Zákazník nám pošle poptávku a na nás je zjistit veškeré detailní informace. V praxi to znamená nejen telefonický, ale většinou i osobní kontakt. Když je po úvodním telefonátu a případné orientační nabídce pozitivní odezva od klienta a jeho zájem o naše služby trvá, je potřeba jet prozkoumat místo instalace a následně udělat co nejpřesnější realizační cenovou nabídku. Následně je třeba zjistit zpětnou vazbu od klienta a ideálně získat objednávku. Tím je Vaše práce hotova a předáte klienta realizačnímu týmu.

Na tuto pozici tedy hledáme někoho, kdo má rád přímé jednání s lidmi, disponuje alespoň základními vědomostmi z prostředí stavby, zahrad apod., rád se učí novým věcem, k práci přistupuje zodpovědně a disponuje řidičským průkazem skupiny B.

Odměnou bude nejen adekvátní platové ohodnocení (fixní mzda + provize z hodnoty uzavřené objednávky případně prodeje materiálu) a příjemný kolektiv, ale i individuální přístup, řádná doba dovolené na zotavenou a pochopení pro jakékoli nenadálé životní situace.

Pokud vás pracovní pozice oslovila, neváhejte nám zaslat životopis na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.! Budeme se těšit.

Realizační skupinu, případně i jednotlivce

Realizací máme hodně a nestíháme. Hledáme kolegy do našeho realizačního týmu. Ideální představu pro nás splňuje parta alespoň 3 lidí, která disponuje vlastním autem a nejsou jí cizí základní instalatérské práce ohledně spojování KG trubek, zahradního vedení polyetylenu, nebojí se vzít do ruky i lopatu a krumpáč. Děláme sice výkopy bagrem, ale ne vždy a všude se dostaneme. Velkou výhodou je zkušenost s elektromontážemi a instalatéřinou.

Tím nejdůležitějším je však pro nás ochota pracovat a učit se novým věcem. Za zodpovědnost a spolehlivost rádi předáme naše know-how a vše kolem realizací akumulačních nádrží na dešťovou vodu Vás naučíme. Současně se můžete těšit na rozmanitou práci po celé České republice, přátelský přístup a dobré finanční ohodnocení za kvalitně odvedenou práci.

Je vás o jednoho víc nebo míň? Jste sám? Nevadí! Pošlete nám o sobě informace na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a společně zkusíme vymyslet možnosti spolupráce.